Kredyt konsolidacyjny 145 000 złotych na 10 lat.

Opublikowano w August 1, 2018

Kredyt konsolidacyjny w Alior Banku.

Zaczniemy od sprawdzenia podstawowych parametrów kredytu konsolidacyjnego w Alior Banku. Kredytobiorca zaciąga zobowiązanie w wysokości 145 000 złotych na okres 10 lat. Będzie go ono kosztowało łącznie 58 640 złotych. Każda z rat miesięcznych będzie po 1 687 złotych. Kwota minimalna jaką można pożyczyć w ramach tej oferty to 30 000 złotych, natomiast maksymalna kwota wynosi 200 000 złotych. Zobowiązanie można rozłożyć na okres kredytowania od 1 roku do maksymalnie 10 lat. Kredytem konsolidacyjnym w Alior Bank możemy spłacić wszystkie kredyty, w tym również chwilówki. Do uzyskania maksymalnej kwoty kredytu konsolidacyjnego trzeba spełnić w banku pewne wymagania. kredytobiorca musi spłacić minimum jedno zobowiązanie z innego banku na kwotę co najmniej 30 000 złotych i mieć zaciągnięty kredyt na kwotę co najmniej 35 000 złotych. ostatecznie o przyznaniu kredytu konsolidacyjnego decyduje wiarygodność kredytowa klienta. Oprocentowanie jakie uzyskamy w przypadku tej oferty jest zmienne i wynosi średnio 5,9% w skali roku. Prowizja jaką pobiera bank za przyznanie kredytu również wynosi 5,9% kwoty zobowiązania jaka została przyznana kredytobiorcy. Prowizja przygotowawcza w przypadku tej oferty nie jest pobierana przez bank. Rachunek do spłaty kredytu prowadzony jest zupełnie za darmo, a za wcześniejszą spłatę kredytu nie zapłacimy nic z tytułu prowizji. Zmiana harmonogramu spłat ustalana jest przez bank indywidualnie pod konkretnego klienta. To samo jest w przypadku, kiedy kredytobiorca chce wydłużyć okres kredytowania. Za każdorazowy monit ponaglający wpłatę raty zapłacimy od 20 do 25 złotych. Największą zaletą kredytu w Alior Banku jest brak zabezpieczenia na hipotece. Kredyt konsolidacyjny możemy otrzymać dosyć szybko i zniżyć wysokość rat jakie dotychczas musieliśmy spłacać. Należy zwrócić uwagę na jeden szczegół, który mówi o tym, że konsolidacja w Alior Banku, tak naprawdę skierowana jest tylko do tych klientów, których dłuż przekracza 30 tysięcy złotych.

Czytaj więcej »

5 wskazówek dla zaciągających kredyt w 2018 roku

Opublikowano w May 28, 2018

Pożyczki dla osób fizycznych są drogowskazem do zbadania, jeśli szukasz pieniędzy na zaspokojenie różnych potrzeb. Biorąc pod uwagę, że pożyczki te są przedłużane na określony okres, konsumenci lubią również egzekwowaną dyscyplinę spłaty pożyczki w ustalonym czasie.

Oto kilka wskazówek na rok 2018 dla osób rozważających pożyczki osobiste.

Czytaj więcej »

Lokata na miarę naszych czasów

Opublikowano w June 14, 2014
Ludzie z roku na rok, bardzo dbają o zabezpieczenie swojej przyszłości. Martwią się o swoją przyszłość, o swoją i swoich bliskich. Można na wiele sposobów się zabezpieczyć, ale jedną z najbardziej popularnych opcji oszczędzania jest założenie lokaty bankowej

Czytaj więcej »