Święta – z pieniędzmi i danymi postępuj mądrze!

Opublikowano w May 30, 2017

Święta są bardzo stresujące - kupowanie prezentów i działanie zgodnie z harmonogramami, koniec roku to jednak także okazja by zobaczyć bliskich i spędzić ten czas razem. Niezależnie od tego, czy spotkasz się w rodzinnym majątku, czy uciekasz na narty lub słoneczne plaże, najgorszym skutkiem ukochanych świąt jest zwiększony potencjał kradzieży tożsamości. Chcesz wiedzieć jak tego uniknąć? Upewnij się, że korzystasz z tych najlepszych praktyk.

Zakupy online i w aplikacji

Niedawne badanie wykazało, że wśród badanych ponad połowa twierdzi, że zakupy świąteczne mają spory wpływ na ich finanse. Co więcej, prawie taka sama kwota powiedziała, że nie zauważyła większego wpływu. Pamiętaj, że podczas zakupów w internecie możesz jednak zawsze się upewnić, że Twoje informacje są bezpieczne, korzystając tylko ze sklepów znanych sprzedawców, wprowadzając adres internetowy samodzielnie (zamiast klikać wyświetlane reklamy lub podejrzane linki w wiadomościach e-mail), i nie umożliwiając witrynom przechowywania informacji o płatnościach za przyszłe zakupy np. danych o karcie kredytowej.

Czytaj więcej »

Kredyt gotówkowy przez Internet, czy to jest możliwe?

Opublikowano w February 20, 2017

Bankowość elektroniczna może dać szansę na rozwiązanie różnego rodzaju problemów finansowych on-line. Do tego sposobu warto zaliczać z pewnością kredyt gotówkowy przez Internet. Istnieją specyficzne korzyści z takiego rozwiązania. Jak każdy produkt finansowy należy powiedzieć o plusach jak i również minusach.

Do korzystnych stron warto zaliczać bezpieczeństwo wraz z oszczędnością czasu. Klient nie będzie odwiedzać banku(a nawet dwóch). Wszystko odbędzie się z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. Podmiot ma zdecydowanie czas na to, aby dokonać całościowej analizy pod względem oferty banku, a także precyzyjnego przeczytania umowy bezpośrednio przed wykonaniem podpisu. Umowa najczęściej jest dostarczona przez kuriera. Aktualnie to wszystko może się odbyć nawet przez sieć on-line. Na pewno jest to pewnego rodzaju bezpieczne rozwiązanie przy skorzystaniu z aplikacji i różnego rodzaju zabezpieczeń. Bardzo często wymaga się potwierdzenia, stanowi to odpowiedni kod lub token.

Czytaj więcej »

Jak szybko zaciągnąć kredyt

Opublikowano w December 23, 2015
Jak mowa o kredytach to na pewno wiele osób chce znaleźć takie które można bardzo szybko zaciągnąć. Powodem tego jest to, że często gotówka potrzebna jest niemalże natychmiast. Obecnie więc banki starają się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów w tej kwestii co sprawia, że uzyskanie kredytu jest znacznie łatwiejsze i zajmuje mniej czasu. Szczególnie oferty kredytów dostępnych online są bardzo łatwe do uzyskania. Dzięki temu, że dzisiaj dostęp do Internetu ma niemal każdy, nie ma się co dziwić temu, że na pewno coraz więcej osób decyduje się na kredyt uzyskany właśnie w taki sposób. Przede wszystkim, jak mowa o kredytach udzielanych przy pomocy Internetu, to bardzo często bez problemu można je uzyskać przy minimalnej ilości niezbędnych dokumentów. Poza tym zazwyczaj bez trudu także wszystkie formalności można załatwić online. Dlatego też dostęp do tego typu kredytów jest znacznie lepszy i mogą z niego skorzystać osoby, które nie mają w pobliżu placówki wybranego banku. Najszybszy kredyt przed Świętami dostaniesz na EKREDYTOWYmarket.pl, wejdź a sam sie przekonasz.

Czytaj więcej »